BLOG

Tetelící Adventní Kalendáře a Burgery Co Jsou Mini | Říjen 2018

Dušičky (nebo vlastně novodobě americky Halloween) jsou skoro ty tam, v Tescu se na nás začínají smát čokoládoví mikulášci a je jenom otázka vteřin, kdy se vedle nich začnou tetelit i adventní kalendáře. 

Právě toto znamení mi jako první připomene, že bych měla zase začít přemýšlet nad vánočními dárky. A stejná myšlenka mi v hlavě probíhá celé dva měsíce, až si klasicky týden před Vánocema vzpomenu, že už fakt musím nějaké dárky pořídit. A tak nějaké pořídím, aby se neřeklo.

Ale taky není žádnou vyjímkou 23. prosinec strávený pobíháním po obchodech vybíráním něčeho alespoň lehce kloudného.

Sama sebe se ptám, kdy se v tomhle poučím.

Třeba tento rok ? 

Hah, ne. To už můžu s klidem říct teď.

Až budu mít děti a vlastní rodinu ?

Možná. Pravděpodobně se polepším a 23-tího by už mohlo být vše obstaráno, ale znám se až moc na to, abych tady veřejně prohlásila, že dárky nakoupím měsíc předem. To totiž nenakoupím snad NIKDY :-D.

Dost ale bylo o Vánocích, vždyť je teprve 1. listopadu ! Přesně tohle s náma dělají ti mikulášci z Tesca …

V dnešním článku se poohlédneme po předešlém měsíci (a jídle).

Jako v každém jiném nesměly chybět vyumělkované snídaně. Aspoň dvě-tři, aby bylo co přidávat na instáč, žejo. Klasické slátaniny aka kaše, ovoce a kešu máslo smícháné do sebe totiž moc instafriendly nejsou, co si budem.

Lívance jsou ze směsi od Nutrendu, krém je z tvarohu a alpro vanilkového dezertu a nakonec nastrouhaná hořká čokoláda a kokos.

A někdy si tu kaši i ozdobím. Ale to jenom fakt někdy.

Ke konci měsíce jsem se zúčastnila workshopu slash setkání slash spolupráce blogerek, které se konalo v pražském Impact Hubu.

Asi není třeba zdůrazňovat, že velká část tohoto setkání se odehrávala v duchu jídla. Dobrého jídla. Chutně vypadajícího jídla.

No zhodnoťte sami.

Úplně ze všeho nejlepší byly tyto mini burgery. U nich totiž není tak blbé, když sníte tři. Jsou přeci “mini”.

Ale aby se neřeklo, že jsme tam jenom jedli, zdůrazním, že jsem si z tohoto workshopu slash … odnesla hodně užitečné informace. Ať už o psaní, SEO nebo o spolupracích celkově.

A pravidelné kavárnoholictví taky nechybělo. Ať už cappuccino nebo latte, v tomhle vybíravá moc nejsem. Je to prostě káva.

A jaký byl váš říjen ? 🙂

1,168 total views, 3 views today

8 thoughts on “Tetelící Adventní Kalendáře a Burgery Co Jsou Mini | Říjen 2018”

  1. Na fotky z akce už jsem koukala na insta a vypadá to teda naprosto luxusně! A i ty úvodní lívance jsou totálně boží 🙂 Já v řijnu oslavila svátek, byla v kině na Venomovi a novém Johny Enliglishovi a navštívila Zoopark Stěžery. Z dobrot jsem udělala zdravý smažák nebo třeba vynikající gnocchi s dýňovou omáčkou a kuřecím masem 🙂

    WantBeFitM

    1. Na Englishovi jsem byla taky a musím říct, že jsme v kině byli asi jediní “dospělí bez dětí” :-D.
      Zasmát jsem se ale zasmála, takže účel splněn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *