BLOG

Favoriti za měsíc | únor 2018

V dnešním článku vám opět ukážu vychytávky za minulý měsíc, a to hlavně vychytávky aka proteinové tyčinky a protein všude všeobecně.
Dlouhou dobu mě držely klasické quest bars, ale postupem času jsem se jich malinko přejedla. Jak se
vším – tedy kromě rýže a ovesné kaše. To jsou stálé stálice ! 😀

Úplnou novinkou pro mě byly Cake bites – příchuť Chocolate frosted donut. Zaujaly mě už podle obalu. A jelikož jsem do obchodu šla vcelku hladná, nákupy vzaly za své. Asi to znáte… 😀
Chuť těchto “donutů” jsem čekala odlišnou, ale i tak chutnaly dobře. Docela mi připomínaly takové ty perníčky se sladkou polevou, které se dají koupit v obchodě. Nemůžu si teď vzpomenout na název, ale vím, že jsem je jako malá jedla DOST často. Takže suma sumárum si mě tyto Cake bites získaly.
A už se chystám na koupi další příchutě – Birthday Cake.
Dalším výběrem byla proteinovka Diet whey – Triple choc cookie. Konzistencí bych řekla taková klasícká proteinová tyčinka obalená v čokoládové polevě.
Chuť dobrá, makra taky super, cena 45 Kč. Určitě stojí za vyzkoušení.
Jelikož nemám v Brně zatím žádný protein, rozhodla jsem se vyzkoušet různé značky a příchutě. Protein je pro mě záchrana, když po cvičení nemám možnost doplnit energii ze stravy. Příprava je rychlá, chuť dobrá (většinou :D) a můžu jej popíjet při cestě tramvají. Což je úžasné ! 😀
Mými absolutními favority se staly tyto dva proteiny od značky Bodylab. Čokoláda je prostě základ a banán jsem vzala čistě na zkoušku. Chuťově spokojenost u obou příchutí, možná bych ale vyzvedla tu čokoládu. Fakt nekecám, hotový čokoládový shake !
Jako poslední jsem se rozhodla vyzkoušet tyto proteinové kaše od značky Nutrend.
Osobně nejsem zastánce těchto “sáčkových” kaší, a to z mnoha důvodů.
Například hlavním důvodem je, že mě jednoduše nezasytí. Když už jsem si někdy takovou kaši koupila, pravidelně jsem si do ní přisypávala další vločky. A ikdyž byla ovocná, nakrájela další ovoce.. A tak dále.
Po těchto proteinových kaších jsem ale sáhla tzv. “na horší časy” – tedy když bude hlad, ale nebude čas. Ohodnotila bych je jako průměr. Stejnou kaši (a dokonce i lepší) bych dostala, i kdybych si do vloček sama přisypala protein a zamíchala dvě kostky hořké čokolády.
Takže žádná hitparáda.
¨
A co vy, už jste vyzkoušeli některé ze zmínených věcí ? 🙂

784 total views, 3 views today

5 thoughts on “Favoriti za měsíc | únor 2018”

  1. Ne, ale proboha, ty "donuty" na první fotce? Tak ty vypadají sakra lákavě! Já na proteinové tyčinky moc nejsem, nemám to srdce za ně jako student tolik utratit 😀 To je radši investuju třeba do hořké čokolády nebo oříšků. Ten čokoládový musel být luxus, na ovocné příchutě moc nejsem. A s těma kašema z pytlíku to mám stejně, to je spíš sváča než plnohodnotná snídaně 😀

    WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *