Nakupujte chytře

Co kdybych vám řekla, že byste za každý vámi nakoupený nákup mohli dostat nějakou část z celkového finančního nákladu zpět ? A co kdybyste ji opravdu dostaly?

Určitě jste nejednou využili online nákup. Já osobně jej využívám velmi často, a to z 90% na nákup fitness doplňků a zdravých potravin (jak můžete soudit ze zaměření tohoto blogu, žejo), jako jsou například různá oříšková másla, proteiny, proteinové tyčinky a podobně.
Asi to dobře znáte, chcete věc jednu, ale nějakým záhadným způsobem vám jich v košíku skončí deset. Lusknutím prstu a ještě rychleji.

Jeden z mých nejoblíbenějších eshopů je MyProtein.cz – jsem pravidelným zákazníkem už nějaký ten pátek. Velký výběr, rychlá doprava. Jednoduše spokojenost.
Co ale mnohé odradí je cena – ne pro všechny je 50 korun za 50g tyčinku málo. Taková oříšková másla taky nejsou nejlevnější položkou (moje největší slabost, mimochodem:D). Ovšem jejich chuť nelze popřít, na tom se snad shodneme (neplatí samozřejmě na všechny – výjimky potvrzující pravidlo).

Proč o tom ale píšu ? Připomenu větu “Co kdybyste mohli dostat část svých nákladů zpět ?”. A to vy klidně můžete.
Ráda bych vám představila internetový portál Plná peněženka. Je docela možné, že těchto služeb už využíváte – v tom případě můžete napsat do komentářů, jestli jste spokojeni, či jakékoliv vlastní postřehy ↓.

Pokud jste ale o Plné peněžence ještě neslyšeli, ráda vám vysvětlím, o co jde.
Princip je vlastně docela jednoduchý – vy nakoupíte, e-shop vám vrátí určité procento z ceny.

Abych uvedla příklad, využiju zmíněný e-shop MyProtein. V tomto případě vám budou navrácena 4%, přičemž nejvyšší procento cashbacku Plné Peněženky je až 25% (vybrat si můžete z více než 600 eshopů, což je opravdu široká škála využití).
Tedy pokud nakoupíte za 1000 Kč, zpět vám bude vráceno např. 25%, což je 250 Kč. A to už není zase tak malá částka. Za to byste klidně mohli mít proteinových tyčinek pět !! 😀

Z jiných známých eshopů zde naleznete například Mixit, Iswari, Zoot, Aliexpress nebo dokonce i Booking.com, který vrací až 4% – pokud máte “itchyfeet” jako třeba já, určitě se vám využití “peněženky” vyplatí.

Další recenze na portál Plné peněženky můžete nalézt například u Péti ZDE nebo u Simči ZDE.

Pokud se vám představa navrácených peněz líbí, můžete se registrovat na PlnáPeněženka.cz.
Nejenže je to úplně zdarma, ale ještě dostanete k registraci bonus 50 Kč.
A opět přirovnám, už za pouhých 50 Kč můžete mít jednu proteinovou tyčinku !!!! 😀
Asi jste si všimli, jak velkou slabost pro ně mám. Někdy sice složení není úplně ukázkové, ale když to chutná dobře.. A zároveň to krmí svaly… #dejtetosem!:D

Tak co, zaujalo vás to ? Pokud nakupujete pravidelně na internetu nebo jste se rozhodli začít trošku šetřit, mohl by tohle být, uznejte, takový menší “kompromis”.  No ne ? 😀

402 total views, 3 views today

Back to Top