BLOG

Podzimní radosti a #HubnemeNaZimu ?

Krásné upršené nedělní dopoledne vám přeji. Právě ležím v posteli, poslouchám déšť, popíjím čaj a přemýšlím nad tím, kdy to zase všechno stihlo uběhnout, zase tady máme podzim, a to už i kalendářně. Vždyť před pár dny jsem ještě nadávala, jak se mi potí každá část těla a denně pila ledové kafe, v těch lepších situacích dokonce i pravé frappe.
Upřímně řečeno, tak moc jsem si na něj navykla a tak moc mi zachutnalo, že ho piju pořád. Ikdyž je venku 10 stupňů a já přitom musím být zachumlaná v dece. Logika.

Ale abych to ujasnila, pro mě je podzim spolu s jarem nejoblíbenější roční období. Mohla bych začít oblečením, kdy začínáme vytahovat svetry, na které vždy stačí přehodit vesta nebo nějaká lehčí bunda a o teplo je postaráno (většinou), chlupaté ponožky (které vlastně někdy nosím i v létě) a nějaké stylové kotníkové boty (které většinou stejně vyměním za pohodlné tenisky).
Dále můžu pokračovat horkým čajem, který si budeme v pohodlí domova popíjet, číst knížku (nebo se taky šprtat skripta) a semtam letmo pokukovat z okna. Snad ani nemusím zmiňovat tu krásnou přírodu, která září všemi barvami a všechno to vypadá tak nějak kouzelně.
Na druhou stranu to přináší taky tmu v časnějších hodinách, zmrzlé čekání na autobusy a neustále zvlhlé vlasy. To je ale asi oběť, kterou snesu. Nebo spíše mi nic jiného nezbývá..

 

Z podzimu se přeneseme na trošku jiné téma, a to téma #HubnemeNaZimu. Tak mě napadlo, když se pořád rýsuje a hubne na léto,  proč ne na zimu. Zima je prostě a jednoduše spojená s tím “zateplit se co nejvíc”, jak to známe hlavně u zvířat (a někdy si to přebereme po svém i my :D).
Vždyť ale co je víc pohodlnější než padnoucí rifle, z kterých nic nepřetéká a je možné si v nich dřepnout bez jakéhokoliv podivného křupání či táhnutí ? A ne, nejsou to takové ty řeči “hodlám začít od pondělka a bude”. Ale já už začala, před 3 týdny. A musím říct, že to zatím jde výborně.
Každopádně určitě plánuji napsat článek s větším shrnutím, pravděpodobně příští týden, kdy to bude první měsíc. Poinformuji vás o tom, co dělám, jak cvičím, jaké mám výsledky a tak dále..
A třeba by vás to mohlo taky nakopnout a přídáte se ke mně J.
Poslední věc, kterou bych chtěla zmínit, je vyhlášení soutěže o FITNESS DIÁŘ.
Jména jsem si napsala na lístečky a losovala. Losovala a losovala, až jsem vylosovala KATEŘINU VOHNOUTOVOU, GRATULUJI ! 🙂

1,073 total views, 12 views today

12 thoughts on “Podzimní radosti a #HubnemeNaZimu ?”

  1. Hubneme na zimu se mi líbí, jelikož v létě se nic nedonutím dělat to jsou samé frapéčka, nanuky, moc horko, nebo se mi nechce, takže se začínám hýbat taky aˇž teď . Tělocvik jsem si dala bodystyling, je to teda makačka, ale je to první krok. Taky zase se dokopávám běhat když zrovna neprší jako z konve 😀 ale já teda osobně nemám podzim ráda, jaro se ještě dá… ale pozdim a zima… ble fuj 😀 žiju od léta k létu 😀 nejvíce mě štve ta kosa venku a že je brzo tma… když nepočítám ,že je škola 😀

    http://www.double-claire.blogspot.cz | GIVEAWAY o nálepky na notebook

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *