BLOG

Získej fitness diář MY BODY JOURNAL

12 týdnů, každodenní zápisky stravování/pití/aktivit, nákupní seznamy, motivace, poznámky, shrnutí a zhodnocení každého týdne a měsíce, motivační samolepky.. 
 
Co jediné zbývá ? Začít makat !
Už před pár dny začalo září a létu odzvonilo, rozhodně ale neodzvonilo naší cestě za lepším já. A k takové cestě je potřeba hlavně VŮLE a MOTIVACE. Nevím jak vy, ale mně takové zapisování mých dnů tyto dvě věci neskutečně doplňuje.
Tak do toho pojďte semnou a získejte tento super diář, který se stane vašim věrným pomocníkem 🙂
 

Co pro to musíte udělat ? 
 • Napsat do komentářů své jméno a email
 • Taky napsat, jak dlouho už cvičíte (nebo jestli třeba začínáte)
 • Stát se pravidelným čtenářem tohoto blogu
Celá soutěž bude trvat do 22.9.2017, následně vylosuji jednoho výherce.
Pokud byste chtěli zvýšit svou možnost výhry, stačí dát follow na instagramu @fitmaddie24 a do soutěže budete započítáni 2x (tedy 2 lístečky) :).
 

 

 

1,910 total views, 3 views today

14 thoughts on “Získej fitness diář MY BODY JOURNAL”

 1. Nádherný diář, okouzlil mě nápad se samolepkami. Vypadá vážně skvěle. 🙂 Jsem moc ráda, že jsem natrefila na tuhle soutěž a na tvoje stránky, díky za komentář na blogu O:).
  Štěpánka Tučková, stepanka.tuckova(zavináč)seznam.cz
  Cvičím pravidelně a aktivně poslední tři roky. Tělocvik ve škole jsem nesnášela, ale sport sám o sobě miluji! Snažím se udržovat fit a cvičit aspoň hodinu a půl týdně.

  Sleduji i na instagramu jako @stepanka_t (Corculum FOODblog). <-
  Budu moc ráda, když mě na insta nebo blogu Corculum budeš také sledovat. 🙂 🙂

  Měj se krásně, Štěpánka.

  http://www.corculum.blogspot.cz

 2. Kateřina Vohnoutová (Hlaváčová – zvykám si na nové příjmení :D) IG @fit.kaci , hlavacova.k@centrum.cz (nebo katka.hlavcova.365@gmail.com )

  Cvičím už přes 3 roky, nejprve jsem si pořídila domů pás a běhala zběsile i 9x v týdnu (ano, teď už si klepu na čelo!!! 😀 takže jsem vypadala jako závodní koroptev a stažený králík v jednom) a zhruba 2roky už chodím do fitka a snažím se nabrat trochu svalovou hmotu (viz. IG 😉 )

 3. Jana Kliková
  klikova.janca@gmail.com

  Tak nevím, zda je to náhoda či osud. Zrovna dneska jsem náhodou na tento diář narazila a strašně mě zaujal. Přála bych si do něho zapisovat své cíle, zvláště teď kdy na cvičení bude mnohem méně času, tak by bylo skvělé mít motivaci.
  Cvičím něco přes 4 roky, různě střídám aktivity. Většinou se něčeho držím rok a poté přijdu k jinému sportu. Takže jednou je to cvičení doma, poté joga, plavání, fitko,.. Uvidíme, co přijde dál a čím by se diář zaplnil. 🙂

 4. Diář je krásný a hlavně originální 🙂
  Cvičím něco přes rok nicméně teď zrovna necvičím protože mě stáhlo zachvatovité přejídání,ale jsem na dobré cestě a jsem z toho skoro venku! 🙂 A diář by pro mně byl zase dalším povzbuzením 🙂
  Veronika Nowoková, novoczka@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *